Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#429 Cenový nárůst novostaveb byl v některých regionech dynamičtější než v Praze

10. září 2021 (16:00) - Regiony - Praha - Nové byty

Ceny novostaveb rostou v celé ČR. Nabízené byty se zde meziročně zdražily o 27,5 %.

Cenový narůst novostaveb se ve 2Q 2021 týkal nejen Prahy, ale i regionů. Často zde byl dokonce mnohem dynamičtější než v hlavním městě. V průměru se cena dostupných bytů zvedla o 8 %. V dlouhodobém srovnání jde o meziroční narůst dokonce o 28 %.

Na nabídkové straně regionálních trhů rezonovalo téma horských apartmánů, které ovlivňují ceny v regionech s dostupností horského developmentu a s nepříliš širokou nabídkou běžných bytů.

Největší růst nabídkových cen jsme ve sledovaném období zaznamenali v Pardubickém kraji, a to o 25 %. Právě nabídka a prodej horských apartmánů byly důvodem, proč nabídkové ceny v Královéhradeckém, Libereckém a Ústeckém kraji dosahovaly srovnatelných úrovní s Prahou a Brnem.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!