Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#432 Na konci 2Q 2021 se v Praze nabízelo 4 600 bytů k sekundárnímu prodeji

17. září 2021 (17:00) - Praha - Secondhandy

Nabídka secondhandových bytů po dvou letech propadu poprvé vzrostla.

Od poloviny roku 2019 sledujeme postupný pokles nabídky dostupných bytů určených k sekundárnímu prodeji. Nyní se ale situace změnila.

Mezikvartální srovnání ukázalo, že počet nabízených secondhandových bytů narostl o 30 %, meziročně se nabídka prakticky srovnala. Krátkodobě zvýšená nabídka ale nezměnila nic na trendu růstu cen nabízených nemovitostí.

Aktuálně (na konci června) se na trhu nachází 4 600 dostupných bytů určených k druhotnému prodeji. Naposledy byl obdobný stav trhu ve 2Q 2020. Z dlouhodobého pohledu se nabídka zúžila o 50 %, jelikož ještě ve 2Q 2017 se prostřednictvím realitních serverů nabízelo v Praze přes 8 700 volných bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!