Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#435 Počet nabízených nájemních bytů v Praze meziročně klesl o 7 %

24. září 2021 (17:00) - Praha - Nájmy

V Praze je stále k dispozici 13,5 tisíce volných nájemních.

V meziročním srovnání klesl počet nabízených nájemních bytů o 7 %. Stále je však v nabídce dlouhodobých nájmů více než 13,5 tisíce dostupných bytů. Důsledky situace ohledně koronaviru, které značně limitovaly turismus, se v průběhu letních měsíců začaly mírně zlepšovat.

Proto můžeme v dalších obdobích očekávat, že se situace s nabídkou nájemních bytů bude vracet k původnímu rozložení. Do hry vstoupí nabídka krátkodobých nájmů, do Prahy se začnou vracet také studenti, a proto nabídka dlouhodobých nájmů v budoucnu spíše poklesne.

S přesahem do dalších let bude však nabídka postupně obohacována o celé nájemní projekty čítající desítky až stovky jednorázových injekcí dostupných bytů. Velká část developerů se buď začala soustředit na samotnou výstavbu takových projektů nebo je ve spolupráci s investičními nebo nemovitostními fondy realizují dohromady.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!