Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
analýzy

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#437 Nejvíce nabízených nájemních bytů bylo ve 2Q v Praze 4 a 5

29. září 2021 (17:00) - Praha - Nájmy

Největší nabídka nájemních bytů je na Praze 5, nejdražší pak v centru Prahy.

Těžiště nabídky nájmů je od minulého čtvrtletí usídleno do lokalit Prahy 4 a Prahy 5, kde se nachází nejvíce nabízených nájemních bytů (dohromady téměř 4 000 bytů).

Největší skok v nárůstu čerstvých nabídek jsme zaznamenali v centru města, v Praze 1. Zbytek nabídky je relativně rovnoměrně rozdělený mezi ostatní lokality. Nejdražší byty k pronájmu jsou stále v centru Prahy, kde si lze nově pronajmout byt za 368 Kč/m2 a je nutné počítat s tím, že celková cena měsíčního nájmu přesáhne 33 750 Kč.

Nejlevnější je naopak Praha 4, kde lze byt pronajmout v průměru za 14 237 Kč (276 Kč/m2). Ačkoliv plošně průměrná jednotková cena za m2 roste, neplatí to pro každou jednu pražskou lokalitu. Nejvíce nájmy rostly v Praze 3.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!