Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#438 Do konce srpna 2021 bylo v ČR meziročně zahájeno o polovinu více staveb

13. října 2021 (17:00) - Regiony - Praha - Nové byty

Stavební firmy v ČR zahájily do konce srpna stavbu 10 277 nových bytů.

Stavební firmy v Česku zahájily letos do konce srpna stavbu 10 277 nových bytů v bytových domech, meziročně o polovinu více. Tempo růstu se zvýšilo z 37,2 % na konci července. Nejvíc jich bylo v Praze, kde do konce srpna jejich počet vzrostl o 61 % na 4 295. Počet zahájených staveb rodinných domů v ČR meziročně stoupl o 2,2 %. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ).

Na Prahu do konce srpna připadalo 41,8 % nově zahájených staveb bytových domů v Česku. Následovaly Středočeský kraj s podílem 12,6 %, Jihomoravský (11,5 %) a Jihočeský kraj (10,2 %). Naopak v Ústeckém kraji to bylo se 73 byty 0,7 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!