Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#439 Nejvíce rozestavěných rodinných domů bylo na konci srpna ve Středočeském kraji

15. října 2021 (18:00) - Regiony - Praha - Nové byty

Počet nově rozestavěných rodinných domů v Česku do konce srpna vzrostl na 13 787.

Počet nově rozestavěných rodinných domů v Česku do konce srpna meziročně vzrostl o 2,2 % na 13 787. Nejvíce jich připadalo na Středočeský kraj s podílem 23 %, dále Jihomoravský (12,9 %), Moravskoslezský (10,4 %) a Plzeňský kraj s podílem 7,5 %. Nejméně jich bylo v Praze, a to 2,3 %.

Spolu s dalšími kategoriemi, jako jsou nástavby, vestavby a penziony, začali jednotlivci a stavební firmy v osmi měsících stavět 28 390 bytů, meziročně o 15,5 % více. Největší podíl měla Praha (17,6 %). Následovaly Středočeský (17,6 %), Jihomoravský (13,2 %) a Jihočeský kraj (7,6 %). Nejméně jich bylo na Karlovarsku s podílem 2,1 %. Kraj je podle počtu obyvatel nejmenší.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!