Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#440 Stavební úřady vydaly k srpnu 2021 o 7,6 % stavebních povolení více než před rokem

18. října 2021 (17:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Stavební úřady vydaly v srpnu 8 184 stavebních povolení.

Stavební úřady v srpnu 2021 vydaly 8 184 stavebních povolení, meziročně o 7,6 % více. Orientační hodnota těchto staveb dosáhla 40,8 mld. Kč a ve srovnání se stejným obdobím roku 2020 vzrostla o 31,4 %.

Stavební produkce v srpnu 2021 byla reálně meziměsíčně vyšší o 0,1 %. Produkce v pozemním stavitelství se ve srovnání se stejným měsícem minulého roku zvýšila o 0,8 %. Produkce inženýrského stavitelství meziročně vzrostla o 2,1 %.

Průměrný evidenční počet zaměstnanců ve stavebnictví se srpnu 2021 meziročně snížil o 1,1 %. Průměrná hrubá měsíční nominální mzda těchto zaměstnanců v srpnu 2021 meziročně vzrostla o 7,8 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!