Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#448 Poptávka po novém bydlení v Praze byla ve 3Q 2021 stejná jako ve 3Q 2020

5. listopadu 2021 (18:00) - Praha - Nové byty

Prodeje v Praze ve 3Q byly stále nad průměrem. Prodalo se 1350 bytů.

Poptávka po novém bydlení se ve třetím čtvrtletí letošního roku navrátila na běžné výsledky dosahované v období do přelomu roku 2020 a 2021.

Po rekordních 9 měsících se vrátila na stejnou úroveň jako ve 3Q 2020. I přes výrazný, téměř 50% mezikvartální pokles, který byl způsobený zejména vysokou srovnávací hladinou, se počet vykázaných prodaných bytů pohybuje v nadprůměrném výsledkovém pásu a 1 350 prodaných bytů řadíme do horní poloviny výsledků za posledních 10 let.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!