Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#449 V Praze se prodalo za první tři kvartály rekordních 6 100 bytů

8. listopadu 2021 (17:00) - Praha - Nové byty

Za celý rok 2021 se prodá zřejmě 7 500 nových bytů, nejvíce za posledních 10 let.

Za první tři kvartální období roku 2021 dosáhla poptávka v hlavním městě úrovně 6 100 prodaných nových bytů.

Tento výsledek je o 5 % vyšší než prodeje za celý předchozí rok. Letos se tedy zřejmě dočkáme nejlepšího prodejního výsledku za posledních deset let, kdy můžeme čekat, že roční suma prodaných bytů se bude pohybovat okolo 7 500 bytů. To by v konečném součtu znamenalo překročení 30% ročního nárůstu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!