Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#451 Nabídková i poptávková cena bytů v Praze stále roste

12. listopadu 2021 (18:00) - Praha - Nové byty

Ceny nových bytů ve 3Q 2021 eskalovaly na 137 000 Kč/m2.

Nabídková i poptávková cena bytů stále roste. Mezikvartálně se prodejní ceny zvedly o 5,6 % na výsledných 126 409 Kč/m2. V meziročním srovnání jsou ceny prodávaných bytů vyšší o 15,1 %.

V metropoli nadále eskalují průměrné nabídkové ceny ještě volných nových jednotek, a to na 137 000 Kč/m2. Oproti předchozímu období, kdy se cena pohybovala okolo 129 118 Kč/m2 jde o 6,1% navýšení. Meziročně jde až o pětinový skok (+19,7 %).

Nůžky mezi poptávkou a nabídkou jsou navíc nadále široce rozevřené, což pravděpodobně povede ještě k dalšímu růstu cen.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!