Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#452 V září bylo v ČR sjednáno 9 600 hypoték

15. listopadu 2021 (18:00) - Regiony - Praha - Finance

Češi si během letošního roku vzali hypotéky v objemu 320 miliard korun.

Hypoteční trh v září pokořil hranici 300 miliard korun sjednaných hypoték za celý rok a potvrdil tím vysokou poptávku po nemovitostech.

Celkový objem 320 miliard korun byl sjednán prostřednictvím 103 000 hypoték. Už nyní ale můžeme sledovat pozvolný útlum aktivity na měsíční bázi. Z červnových 14 tisíc sjednaných hypoték se objem pozvolna snižoval až na zářijových 9 600.

Logicky se obdobně choval parametr finančního objemu. Ten se v září ukotvil na 30,5 miliard korun.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!