Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#454 Nejvíce nájemních bytů je od minulého roku stále na Praze 5

19. listopadu 2021 (16:00) - Praha - Nájmy

Na pražském nájemním trhu bylo ve třetím čtvrtletí nejdráže v centru, nejlevněji na Praze 4.

Největším trhem nabídky nájmů je od minulého roku Praha 5, kde se nachází 16,2 % nabízených nájemních bytů (přes 1 300 bytů). Dalšími nabídkově důležitými a zároveň vyrovnanými lokalitami jsou v centru Praha 1 a 2 a pak také Praha 4. Dohromady tyto městské obvody čítají 56 % celkové pražské nabídky.

Největší skok v poklesu nabídek jsme zaznamenali v Praze 8. Nejdražší byty k pronájmu jsou stále v centru Prahy, kde si lze nově pronajmout byt za 375 Kč/m2 a je nutné počítat s tím, že celková cena měsíčního nájmu vysoko přesáhne 30 000 Kč. Nejlevnější je stále Praha 4, kde lze byt pronajmout v průměru za 15 666 Kč (289 Kč/m2). Pod nebo na 300korunové hranici se v průměru ještě pohybují nájemní byty v Praze 9 a 10.

Růst plošné průměrné jednotkové ceny za m2 představoval v tomto čtvrtletí kompletní růst stejného ukazatele na lokální bázi. Ceny nájmů proto rostly napříč celou Prahou.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!