Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#455 Nejdražší nové byty jsou na Praze 2, cena se vyšplhala na 177 528 Kč/m2

22. listopadu 2021 (18:00) - Praha - Nové byty

Nejvyšší ceny nových bytů byly ve 3Q na Praze 2, nejlevnější byla Praha 9.

Nejvíce rezidenčních nemovitostí bylo v nabídkách v Praze 5 a Praze 4. Pozice developersky nejrozvinutějších částí se však v posledních obdobích pozměnila a popisovanou situaci potvrdilo letní období letošního roku.

Aktuálním lídrem je Praha 10, kde se nabídka vyšplhala nad 20 %. Společně s ostatními obvody, které mají nabídku v rámci Prahy podílově vyšší než 10 %, nabízejí 70 % celého trhu hlavního města

Centrum města, tedy Praha 1 a 2, tvořilo protipól. V nabídce tu bylo dohromady jen necelých 5 % bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!