Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#458 V regionech se za první tři kvartály roku 2021 prodalo o 5 % více nových bytů než za celý rok 2020

29. listopadu 2021 (18:00) - Regiony - Nové byty

Za 3Q se v regionech prodalo 1 732 bytů, o 5 % více než za celý loňský rok.

Nadprůměrné prodeje bytů se týkají i mimopražských regionů. Za první tři kvartály letošního roku se prodalo o 5 % nových bytů více než za celý loňský rok, meziročně je to pak o téměř 47 % více bytů než loni. Nejvíce bytů v nabídce ve 3Q nabídl Středočeský a Jihomoravský kraj, kde nabídka přesáhla 1 800 bytů, ostatní regiony se se svou nabídkou pohybovaly okolo nebo pod hranicí 400 bytů.

I v regionech pak poklesla kromě nových bytů i nabídka bytů secondhandových, a to na 8 383 bytů. Největšími secondhandovými trhy jsou nadále Moravskoslezský a Ústecký kraj a i přes úbytek stále dominuje kraj Středočeský. Všechny zmíněné kraje jsou také zastoupeny v dalším žebříčku "nej".

Nejlevnějšími kraji nadále pochopitelně zůstávají Ústecký a Moravskoslezský. Nejdražším krajem je kraj Středočeský, následovaný s velkým odstupem krajem Jihomoravským. Rozdíl mezi cenami novostaveb a secondhandů dosahují plošně rozdílu 67 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!