Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#462 Cena 98 % dostupných novostaveb je nad hladinou 100 tis. Kč/m2

6. prosince 2021 (18:00)

Více než polovina novostaveb ve 3Q přesáhla cenu 140 000 Kč/m2.

Pražské novostavby s cenou od 120–130 Kč/m2 představovaly ve třetím čtvrtletí 2021 celkem 25 % celého trhu, byty v cenovém pásmu 130–140 Kč/m2 představovaly 21 % trhu a byty dražší než 140 000/m2 zabraly 54 % rezidenčního trhu.

V rámci celého trhu dosahuje zastoupení nabízených bytů dražších než 100 000 Kč/m2 celých 45 %. Při pohledu na ceny nově zahajovaných projektů je evidentní, že v příštím čtvrtletí nejdražší segment ještě více posílí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!