Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#469 Nejméně nových bytů se ve 3Q nabízelo v Ústeckém kraji

22. prosince 2021 (17:00) - Regiony - Nové byty

Nejméně bytů v nabídce bylo ve 3Q 2021 v Ústeckém a Moravskoslezském kraji.

Ve třetím čtvrtletí roku 2021 bylo nejméně bytů v nabídce v Ústeckém kraji, kde bylo k dispozici pouze 148 nových dostupných bytů. Následoval kraj Moravskoslezský se 202 byty, Olomoucký se 217 byty a kraj Vysočina, kde bylo v nabídce celkem 219 nových dostupných bytů. Naopak nejvíce bytů bylo v nabídce v Praze (2 750), v Jihomoravském kraji (898) a v kraji Středočeském, kde bylo v nabídce celkem 817 nových bytů.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!