Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#470 Investičním transakcím ve 3Q vévodily průmyslové a skladové nemovitosti

24. prosince 2021 (18:00) - Regiony - Praha - Finance

Objem realitních investic v ČR ve 3Q dosáhl 328 milionů eur.

Celkový objem realitních investic v České republice ve třetím čtvrtletí roku 2021 dosáhl úrovně 328 milionů eur, což představovalo 24% pokles oproti předchozímu čtvrtletí, ale současně také meziroční nárůst o 8 %. Vyplývá to z aktuální analýzy poradenské společnosti Savills.

Investičním transakcím ve třetím čtvrtletí vévodily průmyslové a skladové nemovitosti – celkem do nich bylo investováno 189 milionů eur, což představovalo 58 % čtvrtletního objemu realitních investic u nás. Investice do maloobchodních nemovitostí, převážně nákupních parků, v tomto čtvrtletí prudce vzrostly na úroveň 94 milionů eur a dosáhly 29% podílu, což byl pro tento sektor zatím nejvyšší čtvrtletní výsledek v letošním roce. Naopak, kancelářský sektor, který na investičním trhu obvykle dominuje, přispěl pouze 44,5 miliony eur, tj. 14% podílem, což je nejméně od třetího čtvrtletí roku 2020.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!