Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#471 Úřady v říjnu 2021 vydaly o 9,6 % více stavebních povolení

27. prosince 2021 (17:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Stavební úřady vydaly letos v říjnu 7 675 stavebních povolení.

Stavební produkce v říjnu reálně meziročně vzrostla o 3,7 %, meziměsíčně byla vyšší o 0,4 %. Produkce v pozemním stavitelství se meziročně zvýšila o 7,1 %. „Tahounem růstu zůstalo pozemní stavitelství, které bylo loni v hlubokém útlumu. Inženýrské stavby úroveň října minulého roku nepřekonaly, ale ve srovnání se zářím zaznamenaly po čtyřech měsících poklesů meziměsíční růst,“ říká vedoucí oddělení statistiky stavebnictví a bytové výstavby ČSÚ Petra Cuřínová.

Úřady v říjnu 2021 vydaly 7 675 stavebních povolení, meziročně o 9,6 % více. Orientační hodnota těchto staveb dosáhla 34,3 miliardy Kč a vzrostla o 4,9 %. Průměrný počet zaměstnanců se meziročně snížil o 1,4 %. Průměrná hrubá měsíční nominální mzda vzrostla o 6,5 %. Počet zahájených bytů meziročně vzrostl o 38,8 % a dosáhl 3 583. V rodinných domech stoupl o 16,6 %, v bytových domech dvojnásobně. Počet dokončených bytů vzrostl o 17,2 % a činil 3 379. V rodinných domech rostl o 7,8 %, v bytových domech o 37,7 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!