Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#472 CEEC Research: Polovina dotázaných stavebních firem si myslí, že nová vláda ovlivní stavebnictví pozitivně, druhá polovina si myslí opak

29. prosince 2021 (16:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Podle stavebních společností by vláda měla podpořit dostupné bydlení, infrastrukturu a revitalizaci brownfieldů.

Nová vláda by se měla zaměřit na výstavbu dostupného bydlení, nových silnic a dálnic, revitalizaci brownfieldů a modernizaci železnic. Polovina dotázaných stavebních firem se domnívá, že nová vláda ovlivní stavebnictví pozitivně, shodný díl stavebních společností si myslí, že tento vliv bude spíše negativní. Vyplývá to z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q4/2021 CEEC Research.

Většina dotázaných stavebních společností neočekává zvýšené investice nové vlády do výstavby, pouze necelá třetina se domnívá, že by investice mohly vzrůst. Podle dotázaných stavebních společností by stavebnictví nejvíce pomohlo, kdyby nová vláda pokračovala v rozpracovaných projektech (68 %). Stavebnictví by také pomohla lepší připravenost projektů veřejných zakázek (55 %), rychlé uvedení nového stavebního zákona do praxe (53 %) a větší spolupráce se stavebními firmami při tvorbě legislativy (46 %).

Menší část stavebních společností se přiklání k zavedení hodnocení firem ucházejících se o veřejnou zakázku (23 %).

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!