Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#479 EMA: Na konci roku 2021 vlastnilo nemovitost na investici 6 % Čechů

14. ledna 2022 (17:00) - Regiony - Praha - Finance

Na 12 % Čechů loni považovalo investici do nemovitostí za nejbezpečnější investici.

Investovat do nemovitostí je pro Čechy stále atraktivnější. Ke konci loňského roku nemovitost na investici vlastnilo 6 % Čechů a dalších 7 % o takové možnosti uvažovalo. Podle 12 % Čechů je pak investice do nemovitostí nejbezpečnější investicí vůbec. Vyplývá to z průzkumu společnosti EMA data pro Lusq.

O případných rizicích podle průzkumu Češi vědí, od koupi je to ale nijak neodrazuje. Lidé, kteří plánují investici do nemovitostí, se nejčastěji obávají snížení hodnoty majetku vlivem inflace, měnové politiky či poklesem cen nemovitostí. Částečným strašákem jsou i podvody nebo neplatící nájemníci.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!