Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#486 Průměrná nabídka dostupných nových bytů v Praze loni klesla na historické minimum

31. ledna 2022 (17:00) - Praha - Nové byty

Loni se nabídka volných bytů propadla na historické minimum 3 300 volných bytů.

Rekordně nízká byla loni nabídka dostupných bytů, která se v průměru dostala pouze na 3 290 volných jednotek, což je o 2 010 dostupných bytů méně než v roce 2020. Jde o historicky nejnižší nabídku bytů na trhu za posledních deset let. Podobně nízko byla nabídka už jen v roce 2017 kdy bylo k mání 3 700 jednotek.

Ve 4Q 2021 bylo v nabídce 2 850 volných jednotek, což je o 100 volných bytů více než v předchozím čtvrtletí, ale v meziročním srovnání jde o pokles o 2 100 volných bytů. Oproti poslednímu čtvrtletí roku 2015 jde však o více než 50% pokles nabídky nových nemovitostí.

Vývoj nabídky nových bytů v Praze  2011-2021

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!