Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#490 V regionech se prodeje bytů meziročně navýšily o 36 %

9. února 2022 (18:00) - Regiony - Nové byty

V regionech se v loňském roce prodalo 9 621 bytů.

Roční regionální výsledek představuje oproti roku 2020 navýšení prodejů o 36 %. Vyplývá to ze společné analýzy společností Trigema, Skanska a Central Group. Nejvíce bytů se prodalo v Jihomoravském a Středočeském kraji, Olomoucký kraj byl jediným, ve kterém meziročně došlo ke snížení poptávky. Ve zbývajících regionech došlo většinou ke dvojciferným nárůstům prodaných bytů, což bylo často způsobeno nízkou srovnávací základnou. Nejméně bytů se prodalo v kraji Ústeckém a Moravskoslezském.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!