Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#497 V roce 2021 byla v Praze zahájena výstavba 8 283 nových bytů

25. února 2022 (17:00) - Praha - Nové byty

Na konci roku 2021 vzrostl počet zahájených bytů v Praze.

V posledním uplynulém roce 2021 počet zahájených bytů v Praze meziročně značně narostl (o 155 %). Naopak počet dokončených bytů klesl o 13 %. Meziroční růst byl zaznamenán také u stavebních povolení a ohlášení (o 4,5 %). Za celý rok 2021 byla v metropoli zahájena výstavba celkem 8 283 bytů (v ukazateli nejsou zahrnuty zahájené rodinné domy). Vyplývá to z analýzy společnosti Flat Zone.

V porovnání s předchozím rokem 2020 došlo ke značnému nárůstu zahájených bytů (tehdy bylo zahájeno pouze 3 246 bytů). Počet dokončených bytů v roce 2021 činil podle předběžných údajů 3 812 bytů, což představovalo mírný meziroční propad o 13,4 % (během roku 2020 bylo dokončeno 4 401 bytů).

Byty zahájené a dokončené (2010-2021)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!