Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#499 V Praze 4 se ve 4Q 2021 nabídka nových bytů vyšplhala nad 20 %

2. března 2022 (17:00) - Praha - Nové byty

Nejvíce bytů bylo loni v nabídce na Praze 4, 5 a 9.

Nejvíce rezidenčních nemovitostí bylo v nabídkách tradičně na Praze 4, 5 a 9. Vyplývá to ze společné analýzy společností Trigema, Skanska a Central Group. Aktuálním lídrem je Praha 4, kde se nabídka vyšplhala nad 20 %. Praha 4 společně s ostatními obvody, které mají nabídku v rámci Prahy podílově vyšší než 10 %, nabízí 75 % celého trhu hlavního města. Centrum města, tedy Praha 1 a 2, tvořilo protipól. V nabídce tu bylo dohromady jen 5 % bytů. Nejvyšší jednotkové ceny jsme zaznamenali na Praze 1, kde se cena vyšplhala na 254 807 Kč/m2.

Naopak "nejlevnější" byty nabídla Praha 8, a to za průměrnou cenu 136 605 Kč/m2. Tato lokalita taky vykazovala nejnižší mezikvartální tempo růstu cen - pouhých 0,5 %.

Nabídka nových bytů v Praze (4Q 2021)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!