Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#501 Nejdražší prodávané nové byty byly tradičně v centru Prahy (P1, P2)

7. března 2022 (16:00) - Praha - Nové byty

Nejvíce bytů se ve 4Q 2021 prodalo v Praze 4 a 9.

Nejvíce bytů v nových projektech se v prvním čtvrtletí prodalo v Praze 4 a 9, a to 376, respektive 258 jednotek. Podílově se jednalo zhruba o 47 %. Největším skokanem byla Praha 6, kde se počet prodaných bytů mezikvartálně zdvojnásobil (88 prodaných vs. 45 prodaných v minulém kvartále). Vyplývá to ze společné analýzy společností Trigema, Skanska a Central Group.

Největší pokles vyjádřený podílem jsme zaznamenali na Praze 7, 8 a 10 (pokles přesáhl 60 %). Nejdražší prodávané byty byly tradičně v městských obvodech v centru Prahy (P1, P2), kde jednotková cena prodávaných bytů přesáhla 170 000 Kč s DPH/m2 u Prahy 2, u Prahy 1 dokonce překonala hranici 200 tisíc za metr. Naopak nejlevnější poptávané byty byly v obvodech Praha 9 a Praha 10. Tam se prodejní ceny ještě držely pod hladinou 130 000 Kč s DPH/m2.

Prodej nových bytů v Praze (4Q 2021)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!