Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#37 Ve 4 regionech ČR se nachází 70 % celé nabídky nových bytů

1. září 2018 (00:00)

Největší nabídka bytů je v krajích Jihomoravském, Středočeském, Plzeňském a Olomouckém. Tam je stále dohromady 70 % regionální nabídky.

Nabídka dostupných nových bytů v regionech ČR 2Q 2018

Dlouhodobě nejsilnějšími regiony z pohledu nové výstavby jsou Jihomoravský a Středočeský kraj. Od loňska k nim navíc přibylo Plzeňsko. V posledních čtvrtletích se čím dál více rozvíjí rovněž trh v Olomouckém kraji a částečně také Jihočeský a Pardubický kraj. Ostatní regiony lze charakterizovat jako málo rozvinuté. Nabídka i poptávka v nich jsou slabé. Zatím není zřejmé, že by se ekonomický rozvoj v Česku podepsal kromě Prahy, Brna, sousedících krajů, Plzeňska, Olomoucka a případně i Jihočeského a Pardubického kraje na výraznějším rozhýbání místních trhů s bydlením. Nabídka i prodeje nových bytů jsou tam vesměs mizivé. Jedním z důvodů může být zejména skutečnost, že lidé hledají nové bydlení především tam, kde je dostatek nových pracovních příležitostí. To možná ostatní oblasti státu v příliš velké míře nenabízí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!