Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#513 Celková nabídka secondhandových bytů v regionech loni poklesla o 4,1 %

4. dubna 2022 (17:00) - Regiony - Secondhandy

Ceny secondhandových bytů v regionech loni vzrostly o 4,3 % za metr.

Celková nabídka secondhandových bytů v regionech loni poklesla o 350 bytů (4,1 %) a plošná průměrná jednotková cena za metr čtvereční vzrostla o 4,3 %. Vyplývá to z analýzy společnosti Trigema. Nejvíce narostla zásoba nabízených secondhandových bytů v Jihočeském a Olomouckém kraji. Naopak nejvíce se zúžil trh v kraji Královéhradeckém a Plzeňském. Tento úbytek však neměl významný vliv na celorepublikový souhrn. Největšími secondhandovými trhy jsou nadále Moravskoslezský a Ústecký kraj a i přes úbytek stále dominuje kraj Středočeský.

Nejlevnějšími kraji nadále zůstávají Ústecký a Moravskoslezský. Nejdražším krajem je kraj Jihomoravský, následovaný s velkým odstupem krajem Středočeským. Rozdíl mezi cenami novostaveb a secondhandů dosahují plošně rozdílu 74 %. Nejpodobnější ceny najdeme v Karlových Varech (10 %) a Praze (11 %).

Nabídka dostupných secondhandových bytů v regionech ČR (4Q 2021)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!