Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#516 Ceny nájemního bydlení do konce roku ještě porostou, a to až o 10 %

11. dubna 2022 (16:00) - Praha - Nájmy

V březnu 2022 vzrostl měsíční nájem v Praze o 17 %.

Zájem o nájemní bydlení v Česku výrazně roste, a to především kvůli vysokým úrokovým sazbám, rozvolněným koronavirovým opatřením i aktuální situaci na Ukrajině. Vyplývá to z průzkumu společnosti GarantovanyNajem.cz, která v následujících měsících očekává, že převis poptávky se vrátí na úroveň před covidem, a to zejména ve velkých městech. Ceny nájmů půjdou navíc po koronavirové pauze opět nahoru.

Podle průzkumu portálu Realitymix.cz se průměrný měsíční nájem v Praze zvedl v březnu o téměř 17 %, v Brně to bylo o 6,4 % a v Ostravě o necelých 6 %. Odborníci očekávají, že ceny do konce roku ještě porostou, a to až o 10 %. Nahoru je tlačí kromě výše uvedeného také zvyšující se ceny nemovitostí.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!