Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#522 CEEC Research: zájem o veřejné zakázky byl stejný jako před pandemií

16. května 2022 (18:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Stavební firmy loni získaly každou čtvrtou zakázku.

Veřejné zakázky v době pandemie byly vypsány v dostatečném objemu a zájem o ně byl stejný jako v době před pandemií. Stavební firmy získaly v průměru každou čtvrtou zakázku. Vyplývá z Kvartální analýzy českého stavebnictví společnosti CEEC Research.

Nejdůležitějším kritériem pro podání nabídky byla pozitivní zkušenost se zadavatelem. Kvůli vytíženým kapacitám se stavebním společnostem nedařilo realizovat 14 % zakázek.

Z průzkumu dále vyplývá, že stavební společnosti mají v průměru nasmlouvané zakázky na 9 měsíců dopředu. Ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku se pro 36 % dotázaných jedná o delší období a pro 45 % o období stejně dlouhé. Pro 19 % dotázaných firem se jedná v meziročním srovnání o dobu kratší.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!