Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#523 CEEC Research: téměř 60 % stavebních firem má potíže získat nové zaměstnance

18. května 2022 (17:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Více než polovina stavebních firem chce letos nabírat nové zaměstnance.

Více než polovina českých stavebních firem chce zvyšovat počet svých zaměstnanců. Vyplývá z Kvartální analýzy českého stavebnictví společnosti CEEC Research. Zhruba 45 % tuzemských stavebních firem pak nechá počet zaměstnanců beze změny a pouhá 3 % mají v plánu propouštět. Téměř 60 % oslovených stavebních firem má potíže vyhledat a získat nové zaměstnance a celý proces hodnotí jako velmi náročný.

Pro třetinu oslovených stavebních firem je tento proces náročný a 8 % firem ho považuje za srovnatelný s jinými obory. Pro téměř tři čtvrtiny dotázaných firem má nedostatek zaměstnanců vliv na nižší objem realizovaných zakázek (73 %). Pouze u čtvrtiny dotázaných nemá nedostatek zaměstnanců na toto vliv (24 %). Nábor nových zaměstnanců zajišťuji stavební společnosti samy (50 %), nebo s pomocí externích dodavatelů (48 %). Pouze 2 % z dotázaných firem nechávají výběr zaměstnanců pouze na externích dodavatelích.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!