Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#525 Rozdíl mezi nabídkovou a prodejní cenou byl loni v Bratislavě obdobný jako v Praze

23. května 2022 (16:00) - Nové byty - Finance

Ceny nových bytů v Bratislavě byly ke konci loňského roku o 40 % nižší než v Praze.

Aktuální průměrná jednotková cena za m2 nabízených bytů v Bratislavě přesáhla ve 4Q hranici 4 000 eur a aktuálně se pohybuje okolo 4 200 eur; průměrná jednotková cena prodávaných bytů je 3 980 eur. Developersky nejbohatším byl okres Bratislava II, konkrétně městská část Ružinov, kde se nacházelo 36 % nabídky. Společně s Vrakuňou pak tento okres představoval 43 % bratislavské nabídky. Vyplývá to z analýzy slovenského trhu společnosti Flat Zone.

Rozdíl mezi nabídkovou a prodejní cenou byl loni v Bratislavě obdobný jako v Praze, a to přes 5 %. Růst cen novostaveb zde byl zřejmý, měl však pozvolnější tempo než u novostaveb v Praze. Ceny nových bytů v Bratislavě byly loni o zhruba 40 % nižší než v Praze. Cenová úroveň zde byla obdobná průměrné ceně bytů v Jihočeském kraji. Rozdíl mezi nabídkovou a prodejní cenou byl v obou regionech podobný (4,7–5,5 %).

Nabídka nových bytů v Bratislavě (4Q 2021)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!