Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#526 Nabídka secondhandových bytů loni v Bratislavě činila 2 250 bytů, v Praze to bylo 3 600 bytů

25. května 2022 (17:00) - Praha - Secondhandy

Secondhandové byty v Bratislavě byly ve 4Q 2021 o 42 % levnější než v Praze.

Nabídka bytů určených k sekundárnímu prodeji loni v Bratislavě činila 2 250 bytů oproti 3 600 pražským.

Největší nabídka secondhandových bytů byla v městské části Staré Město (500 bytů), těsně následoval Ružinov (475 bytů). Nabízené byty určené k secondhandovému prodeji v Bratislavě byly v posledním čtvrtletí o 16 % levnější než novostavby. Ve srovnání s trhem v Praze byly secondhandy o 42 % levnější. Trh byl také v absolutní nabídce o 45 % menší.

Nabídka dostupných bytů k sekundárnímu prodeji v Bratislavě

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!