Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#528 CEEC Research: stavební práce na Slovensku letos klesnou o 2,3 %

6. června 2022 (17:00) - Stavebnictví

Trh stavebních prací na Slovensku letos klesne o více než 2 %.

Trh stavebních prací na Slovensku má tento rok klesnout o 2,3 %, v příštím roce mírně stoupnout o 0,4 %. V tomto roce tržby stavebním společnostem porostou o 0,2 %, propadnou se u pozemního stavebnictví. Stavební společnosti mají v průměru nasmlouvány zakázky na 7 měsíců dopředu. Kapacity stavebních společností jsou vytížené na 88 %. Vyplývá to ze studie CEEC Research.

Méně zakázek očekávají stavební společnosti z inženýrské výstavby, které v tomto roce čekají propad trhu až o 3 % ale v příštím roce už predikují růst trhu o 1,3 %. Inženýrské stavitelství je závislé především na veřejných zakázkách, kterých není dost vyhlášených. Pozemní stavitelství je optimističtější a v tomto roce čeká nižší propad trhu o 1,9 % a v roce 2023 růst o 0,1 %. Malé stavební společnosti s obratem nižším než 4 miliony eur ročně čekají tento rok propad trhu stavebních prací o 3,5 % a v následujícím roce mírný růst trhu, a to o 0,3 %. Naopak, velké stavební společnosti očekávají růst trhu o 0,2 % v tomto roce a o 0,8 % v roce 2023.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!