Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#531 ČSÚ: stavební produkce v 1Q 2022 meziročně vzrostla o 11 %

13. června 2022 (16:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Stavební produkce v 1Q 2022 vzrostla o 11 %.

Podle dat Českého statistického úřadu stavební produkce v 1. čtvrtletí 2022 meziročně vzrostla o 11,0 % a růst se odehrával ve všech měsících i segmentech. V porovnání se 4. čtvrtletím 2021 byla produkce vyšší o 5,5 %. K dobrému výsledku v začátku roku kromě jiného přispěla nízká srovnávací základna a příznivé počasí. Rychleji rostla produkce na inženýrských stavbách (+17,2 %), ale příspěvek k celkovému růstu byl z důvodu nižší váhy menší (+3,7 p. b.). Produkce pozemního stavitelství se meziročně zvýšila o 9,2 % (příspěvek +7,3 p. b.).

Stavební podniky s 50 a více zaměstnanci v 1. čtvrtletí 2022 v tuzemsku uzavřely 15 602 stavebních zakázek a meziročně tento počet vzrostl o 2,4 %. Celková hodnota těchto zakázek se meziročně zvýšila o 5,8 % a činila 68,9 mld. Kč běžných cen. V pozemním stavitelství dosáhly nové stavební zakázky 33,7 mld. Kč a meziročně rostly o 26,3 %, inženýrské stavby narazily na relativně vysokou základnu z minulého roku a zaznamenaly meziroční pokles hodnoty zakázek o 8,4 % (35,2 mld. Kč). Průměrná hodnota nově uzavřené stavební zakázky činila 4,4 mil. Kč a byla meziročně o 3,4 % vyšší..

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!