Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#536 Průměrná úroková sazba hypoték se pomalu blíží hranici 6 %

24. června 2022 (17:00) - Regiony - Praha - Hypotéky

ČNB v květnu zvýšila sazby 0,75 procentního bodu na 5,75 %.

Většina hypotečních bank na krok centrální banky již zareagovala, sazby hypoték se v některých bankách přesouvají za šestiprocentní hranici. Vyplývá to z dat hypoindexu. V červnu by navíc podle analytiků mohlo dojít k dalšímu navýšení základní sazby až na 6 %.

Vyšší sazby v kombinaci s přísnějšími podmínkami pro poskytování hypoték se již v současné době podepisují na zájmu o hypotéky. Objemy poskytnutých hypoték v některých bankách klesají o desítky procent.

Měsíční vývoj nabázených průměrných sazeb hypotečních úvěrů  2009-2022

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!