Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#547 Cushman & Wakefield: Loni v Česku přibylo nejvíce m2 nákupních parků za posledních 5 let

22. července 2022 (17:30) - Statistiky - Regiony - Praha

V uplynulém roce v České republice přibylo zhruba 65 000 m2 nákupních parků, tedy nejvíce za posledních pět let. Vyplývá to z analýzy poradenské společnosti Cushman & Wakefield. Dokončeno nebo rozšířeno bylo 14 objektů, což byl naopak nejnižší počet od roku 2017.

Podobně tomu bude i v tomto roce. Kvůli rostoucím nákladům se koncem loňského roku výstavba parků zpomalila, část projektů plánovaných na letošní rok developeři přesunuli na příští a přespříští rok. Letos by nicméně mohlo být dokončeno kolem 15 nákupních parků.

V současné době v tuzemsku podle citované analýzy funguje 240 nákupních parků s plochou nad 1 500 m2, když celkově zabírají asi 1,1 milionu „čtverců“. Nové projekty vznikají hlavně v menších městech do 40 000 obyvatel, často se jedná o menší stavby do 10 000 m2.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!