Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#549 ČSÚ: Od začátku roku bylo dokončeno 15 000 nových bytů

27. července 2022 (18:00) - Regiony - Nové byty

V Česku za pět měsíců letošního roku začala výstavba 19 712 nových bytů, což je o pětinu více než ve stejném období loňského roku. Dokončeno bylo 15 000 nových bytů. Jen v květnu pak začala stavba 5 309 nových bytů, což je meziročně o 24,1 % více a nejvíce od roku 2006. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu.

Podle vedoucí oddělení statistiky stavebnictví a bytové výstavby ČSÚ Petry Cuřínové je nárůst počtu nově zahájených bytů spojen hlavně s výstavbou bytových domů. Počet dokončených bytů v květnu meziročně vzrostl o 3,1 % na 2 882 bytů. Současně se dnes staví rekordní počet nových bytů, celkem více než 48 000. Stavební výroba jako celek v Česku roste 13. měsíc v řadě, tedy nepřetržitě od loňského května. Zatímco ale v únoru stavebnictví meziročně vzrostlo o téměř 17 %, v květnu to bylo už jen 3,3 %.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!