Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#550 Knight Frank: Realitní investice v Česku ve 2Q zpomalily

29. července 2022 (17:00) - Statistiky - Regiony - Praha

Během druhého čtvrtletí 2022 přesáhly investice do komerčních nemovitostí v Česku 290 milionů eur. Pololetní objem investic tak dosáhl 1,22 miliardy eur. Po silném prvním čtvrtletí, kdy bylo proinvestováno 900 milionů eur, je na trhu patrné značné zpomalení. Vyplývá to ze zprávy společnosti Knight Frank.

V 1. pololetí směřoval největší objem investic zejména do maloobchodních nemovitostí, podíl těchto transakcí dosáhl 28 %. Po mírném zvýšení výnosů v 1. kvartále došlo v 2. čtvrtletí k jejich stabilizaci napříč všemi sektory. V následujících měsících však lze čekat další navýšení.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!