Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#554 Svoboda & Williams: luxusní rezidence letos podražily

8. srpna 2022 (18:00) - Rezidence - Praha

Ceny nových luxusních bytů v Praze za první pololetí roku meziročně stouply o 9,8 %. Podle analýzy realitní kanceláře Svoboda & Williams stál v metropoli m2 více než stometrového bytu průměrně 155 014 Kč, zájem o nadstandardní rezidence ale meziročně klesl o 17,3 %. Luxusní byt si v první půlce roku nejvíce pořizovali čeští klienti, jejich počet tvořil 76 % kupujících.

Výše luxusních nájmů v průměru meziročně vzrostly o 14 % na 34 450 Kč za měsíc. Většinu nemovitostí si pronajímali cizinci, kteří v nejvyšším segmentu (měsíční nájemné nad 55 000 Kč) tvořili až 69 % nájemníků. Propad poptávky se podle společnosti v objemu realizovaných prodejů ještě neprojevil. I kvůli válce na Ukrajině a rostoucí inflaci ale společnost očekává stagnaci či korekci trhu.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!