Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#558 Rozložení nabízených bytů dle dispozic zůstalo i ve 2Q stejné jako před rokem, vedly byty 2+kk

17. srpna 2022 (17:00) - Praha - Nové byty

Rozložení nabízených bytů dle dispozic zůstalo i ve druhém čtvrtletí stejné jako před rokem: 1+kk (25 %); 2+kk (42 %); 3+kk (22 %) a 4+kk nebo větší (11 %). Vyplývá to ze společné analýzy společností Trigema, Skanska a Central Group.

Ještě stále je zřejmý růst cen ve většině analyzovaných dispozic, a to jak v absolutní ceně s DPH, tak i v jednotkové ceně za m2. Aktuálně se tak například garsonky 1+kk nabízejí v průměru za 161 754 Kč/m2 (5,7 mil. Kč s DPH) a dvoupokojové byty za 148 791 Kč/m2 (8,3 mil. Kč s DPH).

Charakteristika dostupných nových bytů v Praze dle dispozic ve 2Q 2022

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!