Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Datová
platforma

#559 Průměrná prodejní cena garsoniéry byla ve 2. čtvrtletí 153 861 Kč/m2

19. srpna 2022 (18:00) - Praha - Nové byty

Prodejní ceny nových bytů byly ve 2Q v absolutním i jednotkovém ukazateli nižší než ceny nabídkové. Garsoniéry se prodávaly v průměru za 153 861 Kč/m2 (5,2 mil. Kč s DPH), 2+kk za 142 091 Kč/m2 (7,8 mil. Kč s DPH) a dispozice 3+kk s jednotkovou cenou již také překonaly hranici 140 000 Kč/m2 (11,7 mil. Kč s DPH). Vyplývá to ze společné analýzy společností Trigema, Skanska a Central Group.

Pokles cen (absolutních i jednotkových) bylo možné zaznamenat zejména u menších dispozic. U větších typů 3+kk nebo 4+kk došlo ve 2Q 2022 ještě stále k nárůstu obou ukazatelů.

Charakteristika prodaných nových bytů v Prze dle dispozic ve 2Q 2022

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!