Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#560 Ve 2. čtvrtletí 2022 činila celková plocha prodaných bytů 66 283 m2

22. srpna 2022 (17:00) - Statistiky - Praha - Nové byty

Ve 2. čtvrtletí 2022 činila celková plocha prodaných bytů 66 283 m2. I přes pokles počtu prodaných bytů se tento ukazatel zvedl o více než 1 000 m2. Vyplývá to ze společné analýzy společností Trigema, Skanska a Central Group.

Nově uváděný ukazatel interpretuje vývoj pražské poptávky 2019–2022 ve dvou kvantitativních pohledech: počet prodaných kusů bytů versus množství prodaných metrů. Ukazatel lze také pojmenovat jako průměrnou výměru prodaného bytu.

Kvartální vývoj prodejů nových bytů v Praze 2019-2022 (ks vs. m2)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!