Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#564 K největšímu nárůstu nabídky nájemních bytů došlo ve 2Q na Praze 1

31. srpna 2022 (18:00) - Statistiky - Praha - Nájmy

Po Praze 1 byly ve druhém čtvrtletí dalšími nabídkově důležitými a zároveň vyrovnanými lokalitami Praha 2 a Praha 4 a 5. Vyplývá to z analýzy společnosti Trigema.

Dohromady tyto městské obvody čítají 55 % celkové pražské nabídky. Největší skok v poklesu nabídek jsme zaznamenali v Praze 2 (-9 %). K největšímu nárůstu nabídky došlo na Praze 1 (+10,2 %).

Nejdražší byty k pronájmu jsou stále v centru Prahy, kde si lze nově pronajmout byt za 418 Kč/m2 a je nutné počítat s tím, že celková cena měsíčního nájmu se šplhá k 40 000 Kč.

Nabídka dostupných bytů k nájmu v Praze (2Q 2022)

Nejlevnější lokací zůstává stále Praha 9, kde lze byt pronajmout v průměru za 15 653 Kč (319 Kč/m2). Nejnižší nájem za m2 je na Praze 4 (309 Kč/m2).

Růst plošné průměrné jednotkové ceny za m2 představoval v tomto čtvrtletí kompletní růst stejného ukazatele na lokální bázi. Ceny nájmů tak rostly napříč celou Prahou.

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!