Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#565 Ve 2Q 2022 se v regionech celkově prodalo 1 465 nových bytů

2. září 2022 (18:00) - Regiony - Nové byty

Prodeje nových bytů v regionech zeslábly a zhoršily se o 11 %. Celkově se prodalo 1 465 bytů, v předchozím kvartále to bylo 1 652. Vyplývá to ze společné analýzy společnosti Trigema.

Na jedné straně je i v regionech poptávka poháněna inflačním očekáváním a vůlí kupujících investovat nebo uložit úspory do nemovitostí, na druhé straně i zde již v některých ohledech naráží ochota nakoupit novou nemovitost na její cenovou úroveň.

Nejzásadnější pokles prodejů v absolutním měřítku nastal na Karlovarsku (-47 bytů; -65 %).

Nabídka dostupných nových bytů v regionech ČR (2Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!