Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#566 Nabídka novostaveb v regionech ve 2Q 2022 meziročně vzrostla o 16 %

5. září 2022 (17:00) - Regiony - Nové byty

Nabídka novostaveb naopak ve 2. kvartále 2022 vzrostla o 800 jednotek, tj. meziročně +16 %. Nejvíce posílila v Plzeňském kraji, kde bylo v prodeji o 515 bytů více než minulý kvartál. Jedná se o skoro dvoutřetinový nárůst.

Dominantními trhy s nabídkou nad 1 000 bytů jsou Středočeský a Jihomoravský kraj, ostatní regiony, kromě Jihočeského, Královéhradeckého a Plzeňského, mají nabídku pod nebookolo hladiny 300 dostupných bytů.

Na celotržní úrovni se zdá být nabídka aktuálně stabilizovaná a nedochází k nikterak závratným výkyvům. Znamená to tedy, že je republiková nabídka schopna saturovat poptávkovou aktivitu.

Nabídka dostupných nových bytů v regionech ČR (2Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!