Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#567 Průměrná cena u regionálních novostaveb překonala hranici 100 000 Kč/m2

7. září 2022 (17:00) - Regiony - Nové byty

Ve 2. kvartále tohoto roku byl cenový nárůst nabídkových cen u regionálních novostaveb pouze mírný. Celkově cena za m2 překonala hranici 100 000 Kč a vzrostla o méně než 3 %. U prodejů však cena mezikvartálně mírně klesla o půl procentního bodu.

Nabídkové ceny obecně rostly napříč celou republikou, pouze u čtyř krajů však došlo k poklesům. Prodejní ceny se snížily zhruba v polovině všech tuzemských regionů.

V meziročním srovnání však trh stále výrazně vzrostl - zhruba o 50 %.

Průměrné ceny za m2 dostupných a prodaných bytů v regionech ČR (2Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!