Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#568 Celorepubliková cena nájmu se zvýšila jen mírně, a to o 4 Kč/m2

9. září 2022 (17:00) - Regiony - Nájmy

Z analýzy společnosti Trigema vyplývá, že i přes razantní pokles nabídky vzrostla cena bytů k dlouhodobému nájmu v regionech pouze mírně na 216 Kč za m2.

Nabídkové ceny obecně rostly napříč celou republikou, pouze u čtyř krajů však došlo k poklesům. Prodejní ceny se snížily zhruba v polovině všech tuzemských regionů.

Na lokální úrovni hledejme nejdražší nájmy logicky v okolí Brna a Prahy. Nejnižší pochopitelně v Ústeckém, Moravskoslezském a Karlovarském kraji.

Nabídka dostupných dlouhodobých nájmů v regionech ČR (2Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!