Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#570 Nabídka secondhandových bytů ve všech regionech plošně vzrostla

14. září 2022 (17:30) - Regiony - Secondhandy

V regionech došlo ve 2Q 2022 k růstu nabídky secondhandových bytů, mezikvartálně jde o 37% nárůst.

Celková nabídka ve druhém čtvrtletí vzrostla o 3 700 bytů (+37 %) a plošná průměrná jednotková cena za metr čtvereční zůstala prakticky beze změn na úrovni 57 950 Kč – minulý kvartál byla 57 815 Kč. Na lokálních úrovních je situace o stupeň proměnlivější.

Nabídka ve všech regionech plošně vzrostla. Největšími secondhandovými trhy jsou nadále Moravskoslezský, Ústecký, Středočeský a Jihomoravský.

Nabídka dostupných secondhandových bytů v regionech ČR (2Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!