Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Vyhledáváč
inzerce

Realitní
fakta

Realitní
novinky

Slovník
pojmů

Blog

Datová
platforma

#571 Nejlevnější secondhandové byty zůstávají v Ústeckém a Moravskoslezském kraji

16. září 2022 (18:00) - Regiony - Secondhandy

Nejnižší cena secondhandů zůstává v Ústeckém a Moravskoslezském kraji, nejdráže je pak z pohledu regionů na Jižní Moravě.

Plošně cena seconhandů ve 2Q 2022 stagnovala. Nejnižší cena secondhandů nadále zůstává v kraji Ústeckém a Moravskoslezském. Nejdražším krajem je kraj Jihomoravský, následovaný s velkým odstupem krajem Středočeským.

Rozdíl mezi cenami novostaveb a secondhandů dosahují plošně rozdílu 75 %. Nejpodobnější ceny najdeme ve Středočeském kraji (rozdíl 27 %).

Nabídka dostupných secondhandových bytů v regionech ČR (2Q 2022)

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!