Realitní vyhledávač, který tu ještě není...

Jedinečný realitní server, který vyhledává v nabídkách novostaveb. Vyhledáváme v největším počtu nabídek nových bytů a domů v celé ČR.

Na trhu se vyskytuje mnoho inzertních realitních portálů. V poslední době se také objevily pokusy vytvořit pokročilejší agregátory, které v sobě zahrnují nabídky všech zmíněných realitních portálů na jednom místě. Zatím žádný však neposkytoval ucelenou nabídku všech nemovitostí na trhu.

Flat Zone Nechce zůstat pouze u vyhledávání, ale poskytuje širokou škálu služeb spojených s bydlením.

Přehled aktivních nástrojů naleznete v aplikačním menu uprostřed spodního menu. Již nyní můžete využít služeb Realitních novinek, datového blogu nebo pokročilých realitních analýz.

Užitím nástroje Flat Zone vyhledávání potvrzujete, že jste se seznámili a souhlasíte s Podmínkami užití, jinak nejste oprávněni nástroj vyhledávání užívat.

Vyhledávač
novostaveb

Studio

Odhad
ceny

Online
rezervace

Blog

Datová
platforma

#577 Povolené stavby za posledního půl roku mohou přinést do české ekonomiky 823 miliard.

5. října 2022 (17:00) - Stavebnictví - Regiony - Praha

Stavby povolené v Česku v uplynulém pololetí mají potenciál přinést do ekonomiky více než 823 miliard Kč. Dříve měly největší přínos inženýrské stavby, nově se tahounem stavebnictví stala bytová výstavba. Ta by do české ekonomiky mohla dodat 308 miliard Kč. Na celkovém přínosu se tak podílí z více než 37 %. Ukazuje to aktuální Barometr stavebnictví, který je novou analýzou Central Group a KPMG Česká republika.

Oproti předchozímu pololetí, které bylo s potenciálním přínosem 916 miliard rekordní, poklesla hodnota Barometru stavebnictví o zhruba 10 %. Za poklesem stojí inženýrské stavby, především dopravní, u kterých se hodnota stavebních povolení snížila o více než polovinu. Podle údajů za 1. pololetí 2022 by nejvíce peněz do české ekonomiky mohly dále přinést nebytové budovy (269 mld. Kč) a inženýrské stavby (246 mld., z toho 129 mld. Kč dopravní stavby). Největší podíl zaujímají bytové stavby povolené ve Středočeském kraji (18 %), následuje Praha (15 %) a Jihomoravský kraj (14 %).

Vyžadujete detailnější analýzy?

Potřebujete pro svá rozhodnutí pokročilejší informace a poptáváte kromě globálních čísel také detailnější data zaměřená na užší výběr pražských lokalit? Vyzkoušejte naší aplikaci Analýzy trhu, kde máte příležitost zakoupit jednu z detailních analýz vypracovaných pro jednotlivé městské obvody.

Vyplňte správně emailovou adresu!